Top recepty na každý deň

Najnovšie zdravé recepty

Vianočné recepty

Hovädzie mäso - recepty

×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 106
utorok, 10 august 2010 11:51

Sójový tvaroh a syr

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

jedloSójový tvaroh a syr

pay it forward essay ideas watch annual fundsforwriters essay contest college application essay writing service by george ehrenhaft Na recept potrebujeme:

základné sójové mlieko.

paper to help with handwriting http://www.mamaldives.edu.mv/fasbai/storage/?online-custom-essays thesis on purchase intention what format should i write my scholarship essay Ako na to:

Základné sójové mlieko zahrejte na teplotu tela a vmiešajte do neho šťavu z citrónu zriedenú vodou. Z mlieka vznikne zrazenina. Do hrnca dajte väčšie sitko vyložené čistým plátnom. Zrazeninu vlejte do sitka a nechajte odkvapkať. Plátno zviažte do uzlíčka a vložte medzi dve kuchynské doštičky a zaťažte. Po vytlačení srvátky získate sójový tvaroh na prípravu pomazánok, alebo sa ním posypujú jedlá. Ak necháte uzlík zaťažený dlhšie, získate tvrdý sójový syr.

Čítať If you have a passion for formal or academic writing, why not http://www.babystroller.ro/roman-soldier-homework-help/? The field is a large one and demand continues to grow. 6254 krát Naposledy zmenené sobota, 13 júl 2013 19:40

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Myšlienka dňa:

http://autothanhhoa.com.vn/?why-do-i-want-to-go-to-college-essay - commit your dissertation to experienced writers employed in the platform No Fs with our high class writing services. original Nie je málo času, ktorý máme, ale je veľa času, ktorý nevyužívame. (Seneca)

Všetky myšlienky: nájdete tu

 

Najnovšie recepty

Najnovšie domáce sirupy

Najnovšie liečivé bylinky

Najnovšie šaláty