Top recepty na každý deň

Najnovšie zdravé recepty

Vianočné recepty

Hovädzie mäso - recepty

×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 106
utorok, 10 august 2010 11:51

Sójový tvaroh a syr

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

jedloSójový tvaroh a syr

correction dissertation bac 2006 http://www.autototal.ro/?master-with-thesis Zemyx professional papers written cite sources research paper Na recept potrebujeme:

základné sójové mlieko.

Professional custom writing service offers How To Write An Essay Resumes, midterm papers, research essays, thesis papers, reports, reviews, speeches and dissertations of Ako na to:

Základné sójové mlieko zahrejte na teplotu tela a vmiešajte do neho šťavu z citrónu zriedenú vodou. Z mlieka vznikne zrazenina. Do hrnca dajte väčšie sitko vyložené čistým plátnom. Zrazeninu vlejte do sitka a nechajte odkvapkať. Plátno zviažte do uzlíčka a vložte medzi dve kuchynské doštičky a zaťažte. Po vytlačení srvátky získate sójový tvaroh na prípravu pomazánok, alebo sa ním posypujú jedlá. Ak necháte uzlík zaťažený dlhšie, získate tvrdý sójový syr.

Čítať Fulfill your need for custom, high-quality content and Dissertation Pour Et Contre La Peine De Mort with Textbroker. We make it easy to find freelance authors to write 6120 krát Naposledy zmenené sobota, 13 júl 2013 19:40

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

 

Myšlienka dňa:

best custom college papers Online Essay Writing Websites expository research paper sample proposal research Muž a žena mohou být skutečnými přáteli až poté, co se spolu vyspí… (Jaromír Nohavica)

Všetky myšlienky: nájdete tu

Najnovšie recepty

Najnovšie domáce sirupy

Najnovšie liečivé bylinky

Najnovšie šaláty