Top recepty na každý deň

Najnovšie zdravé recepty

Vianočné recepty

Hovädzie mäso - recepty

×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 106
JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 83
utorok, 10 august 2010 11:51

Skorocelový sirup Doporučený

Napísal(a)

Are you a lawyer in need of assistance? When you need http://www.team-sog.com/write-an-essay-on-newspaper/ and assistance with legal research, Better Briefs is here to help. We serve Na recept potrebujeme:

väčšie množstvo mladých listov skorocelu kopijovitého, cukor, závaracia fľaša.

Every student periodically has difficulties in his studies PapersHelm provides excellent academic services Quantum Theory Essay at affordable Ako na recept:

Listy opláchneme, necháme dobre odkvapkať. Celé listy kladieme do pohára so závitovým viečkom a vrstvýme s kryštálovým cukrom, dobre utláčame, kým nie je pohár úplne natlačený listami a cukrom až po vrch. Pohár pevne zaviečkujeme a odložíme na tmavé chladnejšie miesto (niekto zakopáva do zeme). Pohár neotvárame minimálne mesiac, ale môže byť aj dlhšie. Vznikne nám hustý žltkastý sirup. Listy povytláčame, sirup scedíme a odložíme do tmavých fľašiek. Držíme ho v chlade, pri kašli podávame po lyžičkách, deťom najviac tri krát denne, po jedle.
Poznámka: Pri kašli tento sirup výrazne napomáha odhlieňovaniu, je vynikajúci pre deti s ochoreniami priedušiek. Skorocel môžme použiť aj iný, ale účinky sú potom obmedzené.

Čítať Life Without Electricity Essay - Let the specialists do your homework for you. Papers and essays at most affordable prices. experienced scholars, top-notch 3795 krát Naposledy zmenené nedeľa, 13 november 2016 11:33
Viac z tejto kategórie: « Tymianový sirup Jablčníkový sirup »

 

Myšlienka dňa:

personal statement for college samples Do My Research Paper Cheap Plagiarism Free essay of friendship thesis and dissertation addis ababa university Zdravý človek šport nepotrebuje a chorý už tobôž nie…!

Všetky myšlienky: nájdete tu

Najnovšie domáce sirupy

Najnovšie liečivé bylinky

Najnovšie šaláty

Turiec kontakt

Turiec-recepty

Turiec-info

Wanted to become a good lawyer? We have professional lawyers who provide http://www.funerariaagomes.com/?scholarships-essays-for-high-school-juniors to the students for getting your desire degree. e-mail: turiec@turiec.net
http://kruemel-bremen.de/phd-thesis-intrusion-detection/ and proofreading techniques that march in step with the newest academic demands. Most of our clients have already earned their desired grades. Prevádzkovateľ: www.web-factory.sk

Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami prípadne návrhmi na zlepšenie stránok.
Ďakujeme za všetky Vaše podnety.
Vianočné recepty
Zaváranie - Sterilizovaná zelenina
Recepty na polievky
Recepty na koláče a zákusky
Jedlá z mäsa
Domáce recepty - domáce jedlá
Turiec a história
Charakteristika regiónu Turiec
Obce v regióne Turiec
Firmy v Turci
Kontakt
Podujatia v Martine
Tlačové správy mesta Martin