Top recepty na každý deň

Najnovšie zdravé recepty

Vianočné recepty

Hovädzie mäso - recepty

×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 83
JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 106
JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 70
Vianočné recepty

Vianočné recepty (18)

A opäť prichádzajú sviatky pokoja, ale aj trošku viac papania. Ak ešte neviete aké recepty na vianoce idete uvariť, nechajte sa inšpirovať. Užite si skvelé a tradičné vianočné recepty na slávnostné štedrovečerné menu. Pozor na kosti.

Dovoľte nám aj takto Vám zaželať príjemné a pokojné vianočné sviatky.

štvrtok, 01 december 2016 08:14

Rybací guláš

http://www.bavaria-hausverwaltung.de/?cheap-essay-writing-service-canada, Inc. 7 likes. Custom marketing content for corporations, publishers & trade associations. Na recept potrebujeme:

1000 g kapra (alebo iné rybacie mäso), 40 g cibule, zelená paprika, paradajky, 2 zemiaky, mletá sladká paprika, rasca, 40 g hladkej múky, citrónová šťava, mäsový vývar alebo voda, soľ.

utorok, 27 september 2016 21:01

Rybie filé na pomarančoch

go here Do My Assignment services provided by Assignment Expert Help.com is among the premier assignment writing help Na recept potrebujeme:

600 g rybie filé, 2 pomaranče, 80 g šunky, 100 ml bieleho vína, oregano, soľ, olej.

pondelok, 21 december 2015 00:44

Pochúťkový šalát

http://borjbalabar.com/?research-paper-on-x-internet Eliminates Plagiarism For Your Essay. Essay Rewriter uses the power of paraphrasing to protect students from the common problem of being accused of plagiarism. Na recept potrebujeme:

30-40 dkg mäkkej salámy, 2 cibule, 2 uhorky, 2 vajíčka natvrdo, sterilizovaný hrášok, majonéza. A reliable, professional and persuasive team of article writers and website copywriters. See what our Buy A Doctoral Dissertation Abstractss team can do for you... zálievka: 1 PL octu, 2 PL oleja, 1 PL worchestrovej omáčky, 1 PL horčice, 1 ČL cukru,

pondelok, 21 december 2015 00:14

Zemiakový šalát s jablkami

Resume templates by professional writers with sample layouts and examples of resume cover letters written by Dissertation Abstracts International Section C Worldwide in Australia Na recept potrebujeme:

500 g zemiakov, 130 g jabĺk, 5 čajových lyžičiek nasekanej zeleninovej vňate (petržlenová, kôprová a zelerová), 300 g majonézy.

piatok, 27 november 2015 15:49

Šalát z červenej kapusty

Looking for a qualified writer who can show you how to craft a custom book report? Our Critical Thinking Test Free puts safety, Na recept potrebujeme:

1ks malej hlávky červenej kapusty, (môže byť aj sterilizovaná vo fľaši), 1ks cibule, 250ml majonézy, soľ, korenie čierne mleté

piatok, 27 november 2015 15:24

Zemiakový šalát špecial

A student needs affordable and reliable assignment writing services. Students Assignment Help provides Buy Apa Paper to students.USA, Australia Na recept potrebujeme:

10 stredných zemiakov, 1 malá cibuľa, 2ks vajíčka, 10 dk šunkovej salámy, 5 väčších uhoriek, hrášok s mrkvou z konzervy, soľ, 1 PL plnotučnej horčice, rôsol z uhoriek, majolka alebo biely jogurt.

 

Myšlienka dňa:

Nežiadaj, aby sa veci diali ako chceš, ale chci, aby sa veci diali tak, ako sa dejú, a bude ti v živote dobre. (Epiktetos)

Všetky myšlienky: nájdete tu

Najnovšie domáce sirupy

Najnovšie liečivé bylinky

Najnovšie šaláty

Turiec kontakt

Turiec-recepty

Turiec-info

e-mail: turiec@turiec.net
Prevádzkovateľ: www.web-factory.sk

Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami prípadne návrhmi na zlepšenie stránok.
Ďakujeme za všetky Vaše podnety.
Vianočné recepty
Zaváranie - Sterilizovaná zelenina
Recepty na polievky
Recepty na koláče a zákusky
Jedlá z mäsa
Domáce recepty - domáce jedlá
Turiec a história
Charakteristika regiónu Turiec
Obce v regióne Turiec
Firmy v Turci
Kontakt
Podujatia v Martine
Tlačové správy mesta Martin